Ruce pryč !!!

Marcela Bastounova 13.06.2013
Od DIC bič a pryč. Těm co nalítli jako já před několika lety, poradím jediné. Hoďte jim šperky na hlavu a chtějte prachy zpátky. Mám v této bandě kamaráda, taky to zbaštil. Zaplatil také 80 tisíc za šperky hodnoty prý 110 tisíc, dle odhadců možná 20. Říkával, že mu to nevadí, protože bude vydělávat. Ani po dvou letech nemá peníze zpátky, naopak má dluhy. Skupině několika lidí, co mají vlohy vyvrtat posluchači díru do hlavy se podařilo za 7 let zblbnout už přes 20 tisíc lidí. Tuto schopnost má v DIC např. zkrachovalec ze Slaného Zadák.
Podnikal a zjistil, že poctivou prací nezbohatne. Důvěryhodně působí také Černá, přednášející ředitelka. Také jsem jí to zbaštila. Mistrem v poslední přesvědčující části prezentace, je v této společnosti fotbalista Mašek. Ten umí fakt přiložit pod kotel. Přesvědčí vás tak, že o tom přestanete pochybovat. Tito bossové jsou na nejvyšších pozicích kariéry, jsou to rentiéři. Je však veřejné tajemství, že o rentě se lže. Renta byla totiž zrušena a tak „rentiéři“ jí už nedostávají přes dva roky! Až vás někoho nachytají a půjdete na představení jak zbohatnout, zeptejte se veřejně před ostatníma přednášejícího kolik pobírá on rentu. Zeptejte se tam také babky Sýkorové, Staňkové. V této společnosti jsou ale možná lidé, kteří vydělávají nějaké peníze. Říká se, že je to 50 až 100 lidí. Tedy vydělává možná 0,5% lidí. Celá řada z nich na 4,5,6 a dokonce 7 pozici, té vůbec nejvyšší už v DIC nepracuje. Jeden člověk ale vydělává a více a více. Kupuje vily za desítky milionů viz. nedávný článek v iDnes, kupuje ostrovy, jachty a luxusní auta. Majitel, pyramidový král Lubor Říha jak ho nazval tisk a dokonce ČT a PRIMA. Druhého spolumajitele DIC odborníka Synka toho už ale zavřeli a to na 5 let. Bašťouni jako já, se ale hrnou dále. Můj příspěvek je tedy hlavně pro ně. Vyhýbejte se perfektně proškoleným podvodníkům. Jinak nemáte úniku. Také nalétnete!!!

Přidat nový příspěvek