Byla jsem pojištěna

Monika 22.12.2012
Přes doporučení známé jsem si pustila do domu p. Petru Limaxovou. Milá, spolehlivá, vzdělaná. Opak je pravdou. Lže, nespolehlivá navíc pochybuji o jejím IQ má naučený text jak ,,okecávat'' Měla mě a mému příteli zrušit pojistky a založit jiné pro nás lepší. Když mi opětovaně přišla složenka nezaplacení pojistky, která měla být zrušená.....vyhledala jsem smlouvy a začala obvolávat. Ke mému zjištění a o ničem nevěděli. Písemně jsem vše vypověděla a p. Limaxové jsem nic neřekla a na další její návštěvě jsem opět poslouchala jak vše zrušila a je divné že mi dosud nepřišly peníze. Teď nás ani nepozdraví, skloní zrak a dělá že nás nevidí. Podávám na ni stížnost. Nechápu jak jsem mohla být tak naivní a dát jí lékařské správy, které že oskenuje a pošle na pojišťovnu a vyřídí mi že dostanu peníze z pojistky.....Když jsem po ní chtěla dokumenty vrátit...tak náhle zapomínala. Měly jsme domluvenou schůzku a já jí volala 2 dny předem ať vše připraví a přiveze. Přijela a omlouvala se že zapomněla. Poté když se mi konečně do rukou dostaly...Měla jsem v ruce kopie a do očí mi tvrdila že jejich kopie nedělala že vše jen oskenovala. Prosím Všechny kdo tuto paní zná nebo mu dělala pojistky nebo podobné věci vše si prosím překontrolujte. Obvolejte staré pojistky a zažádejte o písemné vyrozumění. Přijdete jinak o značnou sumu. Přeji příjemné svátky

Přidat nový příspěvek