Vážený pane

Investor 22.08.2011
Jsou dvě možnosti bud jste v životě neinvestoval ani korunu a dáváte sem nějaké vaše představy a nebo jste prodělal a to jedně svou chybou a myslíte si , že to tímto vyřešíte. Většinou se obchoduje burza USA. Nevím, kde jste vzal , že tuzemské trhy vzrostly o 10 % ? Sledujete to? Vyhnu se tedy trhy tuzemským. V USA se obchoduje na DJIA a NASDAQ - DJIA za poslední měsíc - 15% . Akcie na něm - 10%. Ostatní -20%. Pokud tedy investujete milion. Tak jste za měsíc o půlku přišel.. JAKO VŠICHNI LIDI NA CELÉM SVĚTĚ ! Myslíte si, že někoho vytrhne částka 200 nebo 300 tis. ? Investuju u podobné firmy, prodělal jsem. Ale nebudu svojí blbost svádět na vedení firmy. Ať mají poplatky. To si myslíte, že to budou dělat zadarmo? A procento nebo kolik , zas není tolik. Jestli chcete mín, delejte to na brokerjetu a věřím tomu, že pokud to budete dělat sám , tak tam nebudete mít nic za půl roku ... Co Vám vadí? Že to spadlo? Tak spadlo... Tak to koupím za dvakrát tolik - ,,naředím,, a až se to bude vracet, tak na tom vydělám. Ale na to pane asi nemáte odvahu. V tom případě se tomu vyhýbejte. A nebrečte nám tady na internetu. Náhodou, ted to všechno slítlo a aspoň mi zavolali a momentálně jsem v těžkým zisku na zlatě ! A pokud nechcete aby Vám někdo volal, tak na každým mailu co zasílají mají napsáno, že můžete odepsat pokud už maily nechcete dostávat. A to, že složíte telefon jako hrdina Vám opravdu dodá. Já si nechám zasílat doporučení od dvou firem. Nikdo jiný mě neotravuje. Na burze jsem investoval miliony. Jsem v zisku. A pokud Vám někdo slibuje, že vyděláte, tak vyděláte. Jen na to musíte mít koule. Mějte se.

Přidat nový příspěvek