Počítá se i vyhození z trhu SL

Vendy K. 06.11.2017
V celkové statistice se počítá i když vás trh vyhodí při dosažení SL.
Zpráva sice přijde na mobil že bylo dosaženo zadaného SL ale výsledek třeba za dva, tři dny, kdy se směr obrátí a trh dojde do udávaného TP se objeví ve statistice zeleně jako WIN. Takže tvrzení že nemusíte nic hlídat je mylné. Během měsíce mě to několikrát vyhodila na zlatě a ropě. Takhle to prostě nefunguje. Za tři měsíce jsem v minusu dál nehraju. :-) Mám screenshoty mohu poskytnout.
Goldstarway si myslím že je pěkná blbost. Nejvíc pomůcek a všeho co může zlepšit pochopení trhu a traidingu je myslím v používaných platformách Meta Trader 4 nebo Ninja Trader, jsou to platformy které mají širokou základnu uživatelů v česku kteří mohou pomoc a poradit.
Webináře můžou pánové s Winsignals také zkrátit na třetinu a říct to podstatné. Hodinu vykládat o tom jak jsem došel že nejlepší je "vydělávání peněz" a jeden po druhém jak anonymní alkoholici melou své chytristiky že by už nikdy nedělali co dělali před tím "velkým třeskem" je taky na nic a už od začátku mi to přišlo jako vymaštovárna na přednášce MLM.

Přidat nový příspěvek