Máte chuť napsat vlastní článek a publikovat jej na janhysek.cz či si zde nechat založit vlastní blog? Máte nějaký skvělý tip na článek, který by zde neměl chybět? Napište mi! Využijte k tomu tento jednoduchý formulář. A nebo mi napište na můj e-mail: jh(zav)akciecz.com.

Těším se na Vaše články a příspěvky!

Kontaktujte nás

Lidé: Smekám klobouk před všemi, co něco umí a dělají to s láskou

 

Není nic inspirativnějšího, než pracovat s inteligentními a kreativními lidmi. Také se vám někdy stává, že odcházíte ze schůzky s kolegou či klientem a jste ve velké euforii a i druhá strana je nadšená? Takové schůzky miluji! Zrovna minulý týden jedna u Prahy...

Mým snem je pracovat s lidmi, kteří jsou schopnější než já a minimálně v něčem mne výrazně převyšují. Od takových lidí se vždy rád něco dozvím a naučím. Mým snem je takové lidi spojovat, pracovat s nimi, zaměstnávat je. Co může být pracovně (i společensky) zajímavějšího?!

Jsem velmi poctěn tím, že pár takových lidí již píše pro mé servery akciecz.com i janhysek.cz a to specielně zde a zde. Věřím, že i jim to přinese obecný respekt i užitek. 

Lidé, co ve světě financí a investic něco znamenají, píší a blogují pro servery akciecz.com a janhysek.cz! A jak si stojíte Vy? Jste na špičce ve svém oboru? Možná je nejvyšší čas poslat mi Váš první článek. Napište mi.

 

Diskuse

 

Přidat.eu záložku

Diskusní téma: Blogy

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek